Tarihçemiz


1990 yılında Mustafa AYBAR tarafından Bakırköy çevre lokasyonunda hizmet vermek adına kurulan bir inşaat şirketidir. İnşaat sektöründeki büyümeyi hedefleyen Aybar İnşaat 2015 yılında Ayba Yapı adı ile yeni vizyon ve hedef politikasına geçmiştir. İnşaattan mimariye çok birimli bir yapıya sahip olan Ayba Yapı'nın ardında 27 yıllık bir bilgi birikimi, deneyim ve binlerce ev sahibi ailelerimiz bulunmaktadır.

 

Misyonumuz


Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimimiz , kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivmeyle sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz tespit edip, en iyi şekilde cevaplayarak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır.

 

Vizyonumuz


Faaliyet gösterdiğimiz yurtiçi lokasyonel bölgeler de inşaat sektöründe, adı saygınlıkla anılan, üstlenmiş olduğu projeleri yetkinlik ve başarı ile tamamlayan, sektörüne katmış olduğu artı değerlerle güvenilir ve parlak bir geleceğe doğru, takım ruhuyla oluşturulmuş gerçekçi adımlarla ilerleyen bir şirket olmak, AYBA YAPI vizyonunu oluşturmaktadır.

Yönetim Kurulu

home_constructor_team_list

Halit AYBAR

Proje Direktörü